Dom Przyjęć – CALVADOS – Ornontowice

Posted · 2 komentarze

Dom przyjęć - Ornontowice

        Sala weselna, dom przyjęć okolicznościowych, w którym z powodzeniem zorganizujemy nie tylko przyjęcie weselne ale także inne przyjęcia – takie jak urodziny, rocznice czy komunie. Lokal dysponuje zarówno górna jak i dolna salą. Co ciekawe górna sala jest dzielona na dwie niezależne części, co ma olbrzymie znaczenie podczas organizacji mniejszych imprez – firmowych czy rodzinnych. Podczas naszego przyjęcia weselnego otrzymujemy dania przygotowywane przez najlepszych specjalistów, a dania serwowane są najwyższej jakości. Warto również zaznaczyć iż od 2013 roku, dom przyjęć oferuje również pokoje gościnna oraz apartament dla nowożeńców. 

Oprócz miłej, ciepłej atmosfery w lokalu znajdziemy również, a może przede wszystkim bardzo dobrą kuchnię, w której serwowane są tylko i wyłącznie najwyższej jakości dania i potrawy. Swojska kuchnia, duże ilości dań, w różnych smakach – to wyróżnia dom przyjęć Calvados od innych lokali na Śląsku. Dekoracje wewnątrz sali dobrane są idealnie, dlatego w tym miejscu znajdziecie Państwo gust i styl. Co ciekawe, w tym miejscu swoje wesela organizują nie tylko mieszkańcy Ornontowic, ale także Gliwic, Mikołowa czy Żor i Rybnika.

12

 

DOM PRZYJĘĆ CALVADOS

43-178 Ornontowice

ul. Zwyciestwa 33

tel. kom. +48 535 758 507

www.calvados.com.pl

adam@calvados.com.pl

2 Responses to "Dom Przyjęć – CALVADOS – Ornontowice"
  1. Marysia napisał(a):

    Nasze wesele odbyło się calvadosie i przyznam z bylo super. Wnętrze sali ok, alejedzenia bylo bardzo dużo i bylo to naprawdę dobre jedzenie. Słyszałam że się teraz trochę rozbudowali. Polecam lokal na imprezę weselną.

  2. Adrian napisał(a):

    Potwierdzam – jedyna sensowna knajpa w Ornontowicach, w której można z powodzeniem zorganizować wesele i inne imprezy. Obsługa super!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Menu Title