Dom Przyjęć – DWOREK ŚLĄSKI – Racibórz

Posted · Add Comment

Dworek Śląski

       Dom przyjęć znajdujący się w niedalekiej odległości od Raciborza na trasie Rybni – Racibórz. Z zewnątrz lokal przypomina dworek i znajduje się w pobliżu głównej drogi, otoczenie co prawda nie jest najlepsze, ale za to na połączonych salach w sumie może bawić się nawet 200 osób. Ja czytamy na stronie internetowej lokalu, do dyspozycji jest między innymi sala kryształowa oraz sala rycerska.  Oprócz wesela w Dworku Śląskim,  zorganizujemy również komunię, urodziny, rocznicę i wiele innych uroczystości. Warto dodać, że na miejscu są dostępne również miejsca noclegowe. Co ciekawe, jak wynika z opisu ze strony internetowej, miejsce to posiada bogatą przeszłość historyczną.

ul. Rybnicka 127 (trasa Racibórz – Rybnik)
47-400 Racibórz, woj Śląskie

 

 

Jesteś właścicielem DOMU WESELNEGO PASJA? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, pełną ofertę!! Napisz do nas w tej sprawie:

 

kontakt@slubny-poradnik.pl

 

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat lokalu weselnego – miałeś/miałaś okazję organizować tutaj wesele lub inną uroczystość? Podziel się opinią na temat lokalu. Formularz znajduje się poniżej!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Menu Title