Dom Przyjęć HOTEL STYL 70 – Piasek koło Pszczyny

Posted · 1 Comment

styl70

          Hotel Styl 70 to miejsce, w którym z powodzeniem zorganizujemy przyjęcie weselne. Maksymalna liczba gości to 100-110. Lokal oczywiście jest w pełni klimatyzowany, utrzymany w stylu lat 70. Co ważne lokal posiada ogródek letni oraz taras tuz przy restauracji. W ogrodzie znajdziemy nie tylko dużo zieleni i kwiatów ale także staw, mostki i wiele innych. Tuż przy lokalu znajduje się parking, który jest w stanie pomieścić nawet 100 samochodów. Koszt organizacji przyjęcia weselnego zaczyna się tutaj od 145 złotych. Lokal w cenie oferuje szampana na powitanie gości weselnych oraz apartament dla nowożeńców. Warto również zaznaczyć iż jest możliwośc wynajęcia pokoju – jednoosobowy ze śniadaniem to koszt 99 złotych. To co jednak najważniejsze podczas każdego przyjęcia to kuchnia – tutaj mamy do wyboru kuchnię:

Śląską
Europejską
Polską

 Co równie ważne dowolnie możemy kształtować układ stolików. Mamy do dyspozycji klasyczne oraz okrągłe – coraz bardziej popularne wśród Par Młodych.* Z oferty lokalu korzystają nie tylko mieszkańcy Pszczyny, ale także Goczałkowic, Tychów, Ćwiklic czy Jankowic.

Hotel STYL 70
43-211 Piasek
ul. Studzienicka 58

 WAŻNE! W CENIE MAMY DEKORACJE Z KWIATÓW ŻYWYCH!

dodaj_wiecej_firmy_slaskie

*Wszelkie informacje dotyczące lokalu zostały zebrane podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielami lokalu.

Byłeś w Hotelu Styl 70? Odbyło się tam Wasze przyjęcie weselne? Zostaw komentarz – razem stworzymy mapę tylko najlepszych lokali weselnych! Formularz z komentarzami znajduje się poniżej!

One Response to "Dom Przyjęć HOTEL STYL 70 – Piasek koło Pszczyny"
  1. Ewa Podraza napisał(a):

    Byłam tam kiedyś na urodzinach wujka i było calkiem fajnie. Szkoda że noe wiem jak to było naprawdę w tych czasach w restauracjach. Z okolic Pszczyny polecam jeszcze Bazantarnie – tam my mieliśmy wesele – drogo, to prawda, ale o nic nie musialam się martwić. Jak znajdę strone to podrzuce. Pozdrowionka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Menu Title