Dom przyjęć PASZKÓWKA – Żory

Posted · 2 komentarze

 PageLines- paszkowka.jpg

Dom Przyjęć PASZKÓWKA

    Miasto Żory i okolice zdominowane jest przez lokale weselne o naprawdę wysokim poziomie. Mówiąc wprost, obojętnie czy jesteśmy mieszkańcami ościennych miejscowości takich jak Pawłowice, Rybnik czy Mikołów, mamy do dyspozycji naprawdę dobrze przygotowane i wyposażone lokale ślubne. Jednym z takich lokali jest Dom Przyjęć Paszkówka z Żor. Lokal usytuowany jest w niedalekiej odległości od jednej z najważniejszych dróg w województwie Śląskim – DK81. Dlatego blisko mamy zarówno z Pawłowic czy Pszczyny i Mikołowa. Ze względu na wnętrze lokalu, wierzcie nam, że warto pokonać te kilkanaście kilometrów, by zorganizować weselne przyjęcie na naprawdę wysokim poziomie. 

        Do olbrzymich zalet lokalu należy położenie. Co ciekawe Dom Przyjęć Paszkówka znajduje się jednocześnie w centrum Żor i poza nim. Jak to możliwe? Od rynku mamy mniej więcej 1 kilometr, a jednocześnie jesteśmy z dala od zgiełku miasta. Lokal posiada ogródek letni z ławeczkami, huśtawkami, placem zabaw dla dzieci, a nawet piaskownicą. Dojazd jest bardzo prosty, a parking znajdujący się tuz przy lokalu pomieści sporą ilość samochodów naszych gości. 

paszkowka_3333

W „Paszkówce” oprócz przepięknych, jasnych wnętrz znajdziemy także smaczną i niespotykana kuchnię. Dania serwowane przez kucharzy są najlepszej jakości. Nasi goście weselni będą zachwyceni. Polecamy!  w „Paszkówce: zorganizujemy:

– wesela
– rocznice
– uroczystości komunijne
– rocznice
– stypy
– imprezy firmowe
– wiele innych

Sala weselna - Żory

Dom Przyjęć PASZKÓWKA
44-240 Żory
ul. Zostawa 31
Sala weselna, dom przyjeć PASZKÓWA – Żory, Pszczyna, Pawłowice
kontakt@paszkowka-zory.pl
+48 600 950 254

2 Responses to "Dom przyjęć PASZKÓWKA – Żory"
  1. Adrianna napisał(a):

    Bardzo, bardzo dziękujemy za wyjątkowy klimat i perfekcyjną obsługę na naszym przyjęciu. Pani właścicielka dała radę pod każdym względem a nasze wesele na długo pozostanie w pamięci naszych gości. Było perfekcyjnie – oby więcej takich sal weselnych na Śląsku. Polecamy z mężem!

  2. marcela1199 napisał(a):

    Super lokal, byłam na komunii w zeszłym roku i byłam pod wrażeniem, gorzej z terminami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Menu Title