Dom weselny – CALVADOS – Katowice

Posted · 1 Comment

Calvados-Katowice      

Sala weselna CALVADOS w Katowicach to miejsce, w którym zorganizujecie Państwo również przyjęcie weselne. Wnętrza lokalu zostały przygotowane tak, by poczuć otwartość i gościnność. W organizacji naszego przyjęcia weselnego możemy w pełni się zaangażować, jak czytamy na stronie internetowej, istnieje możliwość własnej aranżacji przyjęcia – wszystko w myśl zasady – wesele to jedyny dzień w życiu, więc mamy prawo zorganizować je tak, jak sobie wymarzyliśmy. Sala jest w pełni klimatyzowana i wyposażona w system nagłaśniający. Ostateczna cena naszej uroczystości na sali weselnej CALVADOS zależy od nas samych – wszystkie szczegóły ustalane są w zależności od wymogów klienta.     

KONTAKT:

Dom Przyjęć Calvados
ul. Panewnicka 403
40-774 Katowice
telefon: 607217101

————————————————————————————————————————————————————–

Jesteś właścicielem DOMU WESELNEGO „CALVADOS” w Katowicach? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, kontakt mailowy, prezentację video, pełną ofertę, a także wypromować Państwa stronę www w internecie! Koszt – 99zł netto na rok! Napisz do nas w tej sprawie:

kontakt@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat lokalu weselnego – miałeś/miałaś okazję organizować tutaj wesele lub inną uroczystość? Podziel się opinią na temat lokalu. Formularz znajduje się poniżej!

One Response to "Dom weselny – CALVADOS – Katowice"
  1. Aneta1987 napisał(a):

    Jedzonko – dużo i smacznie, wnętrza – super przygotowane, okolica na zewnątrz – super. Zresztą opinie i komentarze na temat lokalu w internecie głównie pozytywne – warto zrobić tutaj swoje wesele. Aneta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Menu Title