Hotel, sala weselna – MARYSIN DWÓR – Katowice

Posted · Add Comment

marysin_dwor2     

      Bogate wnętrza, sala weselna na wysokim poziomie, doskonała kuchnia, to zaledwie część pozytywnych opinii o Domu Weselnym Marysin Dwór w Katowicach. W ramach naszego przyjęcia weselnego otrzymujemy dogodną lokalizację sali weselnej, spokojną okolicę – w niedalekiej odległości od centrum miasta oraz wyjątkową obsługę. Wśród internautów to miejsce cieszy się sporym zainteresowaniem, w internecie można znalezć mnóstwo pozytywnych informacji na temat tego lokalu. Wystarczy wspomnieć o tym, że w ramach wesela nowożeńcy otrzymują gratis apartament, a nasi goście weselni pokoje w atrakcyjnych cenach oraz bezpłatny parking. Czy warto zorganizować tutaj przyjęcie weselne? Zostaw swój komentarz lub opinię na ten temat!

KONTAKT:

Hotel
„Marysin Dwór”
ul. Pukowca 17a
40-816 Katowice
tel.  +48 32 2544089
tel.  +48 32 2544428

————————————————————————————————————————————————————–

Jesteś właścicielem DOMU WESELNEGO „MARYSIN DWÓR” w Katowicach? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, kontakt mailowy, prezentację video, pełną ofertę, a także wypromować Państwa stronę www w internecie! Koszt – 99zł netto na rok! Napisz do nas w tej sprawie:

kontakt@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat lokalu weselnego – miałeś/miałaś okazję organizować tutaj wesele lub inną uroczystość? Podziel się opinią na temat lokalu. Formularz znajduje się poniżej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Menu Title