Sala weselna – U Biesa – Żory

Posted · 1 Comment

Dworek u Biesa w Żorach

Dworek, sala weselna, dom przyjęć – miejsce, w którym zorganizujemy z powodzeniem nasze przyjęcie weselne. Co ciekawe lokal ten posiada nie tylko bogatą doświadczenie jeśli chodzi o organizacje przyjęć weselnych, ale także bogatą tradycję. Wcześniej w tym miejscu był młyn z zapleczem dla służby. Historia tego miejsca sięga 100 lat wstecz. W tym czasie w Dworku „u Biesa ” mnóstwo Par Młodych organizowało swoje przyjęcie weselne. Czy warto właśnie tutaj zorganizować przyjęcie? Co sądzicie o kuchni, zapleczu, wyposażeniu? Czekamy na Wasze zdanie w tym temacie.

Jesteś właścicielem DOMU WESELNEGO „U BIESA” w Żorach? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, pełną ofertę, a także wypromować Państwa stronę www w internecie! Napisz do nas w tej sprawie:

kontakt@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat lokalu weselnego – miałeś/miałaś okazję organizować tutaj wesele lub inną uroczystość? Podziel się opinią na temat lokalu. Formularz znajduje się poniżej!

One Response to "Sala weselna – U Biesa – Żory"
  1. julka napisał(a):

    Lokal, który ze względu na lokalizację warto polecić, kuchnia tez niczego sobie. Niestety mają mało sensownych wolnych terminów. Krótko mówiąc chcialam tam zrobić wesele, ale się nie udało. Zrobiliśmy w Paszkówce – też w Żorach. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Menu Title