Sala weselna – FOLWARK KARŁOWIEC w Cieszynie

Posted · 1 Comment

Folwark Karłowiec to kolejne miejsce w Cieszynie do którego zapraszamy. To wyjątkowe miejsce otoczone bujnymi lasami i pomnikami przyrody, co prawda lokal położony jest w Kończycach Wielkich, ale odległość od Cieszyna jest niewielka. W zamian otrzymujemy położenie z dala od hałasu i zgiełku miasta. Znajduje się tutaj sala weselna, w której zmieści się nawet 130 osób. 

 

KONTAKT:

folwark_karlowiec

Dom Weselny FOLWARK KARŁOWIEC
43-419 Kończyce Wielkie
ul. Zamkowa 10
Tel. – (+48) 33 851 01 65

————————————————————————————————————————————————————–

Jesteś właścicielem DOMU WESELNEGO „FOLWARK KARŁOWIEC” w Cieszynie? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, kontakt mailowy, prezentację video, pełną ofertę, a także wypromować Państwa stronę www w internecie! Koszt – 99zł netto na rok! Napisz do nas w tej sprawie:

kontakt@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat lokalu weselnego – miałeś/miałaś okazję organizować tutaj wesele lub inną uroczystość? Podziel się opinią na temat lokalu. Formularz znajduje się poniżej!

One Response to "Sala weselna – FOLWARK KARŁOWIEC w Cieszynie"
  1. Kuba napisał(a):

    Folwark mieści się w Kończycach Wielkich, nie w Cieszynie. Ogólnie fajne miejsce na każdą imprezę – ja byłem na rocznicy ślubu rodziców wujka – było super!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Menu Title