Sala weselna – KAMELIOWY ZAKĄTEK – Bielsko-Biała

Posted · 1 Comment

sala_kameliowy_zakatek

   Kameliowy Zakątek to wyjątkowy kompleks położony w niedalekiej odległości od Szyndzielni. W tym miejscu różnego rodzaju uroczystości organizowane są od 2000 roku. Od tego czasu zaszło jednak sporo zmian, mających na celu uatrakcyjnić ofertę domu przyjęć. Na terenie ośrodka znajdziemy całe mnóstwo terenów zielonych oraz duży parking dla naszych gości weselnych. W obiekcie jednorazowo może bawić się nawet 600 osób. Mamy do dyspozycji następujące sale:

– kameralna – do 20 osób
– różana – do 100 osób
– kameliowa – do 300 osób

To co wyróżnia lokal na tle innych, to między innymi wyszukany wystrój wnętrza – idealny zwłaszcza do wszelkiego rodzaju imprez, w tym wesel. Obiekt został przystosowany również dla osób niepełnosprawnych.

KONTAKT:

43-316 Bielsko-Biała,
Al. Armii Krajowej 220

Jesteś właścicielem DOMU WESELNEGO „KAMELIOWY DWÓR” w Bielsku-Białej? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, pełną ofertę, a także wypromować Państwa stronę www w internecie! Napisz do nas w tej sprawie:

kontakt@slubny-poradnik.pl
Zapraszamy również do dodawania opinii na temat lokalu weselnego – miałeś/miałaś okazję organizować tutaj wesele lub inną uroczystość? Podziel się opinią na temat lokalu. Formularz znajduje się poniżej!

 

One Response to "Sala weselna – KAMELIOWY ZAKĄTEK – Bielsko-Biała"
  1. Ania napisał(a):

    Osobiście byłam na przyjęciu weselnym u koleżanki i żadnych zastrzeżeń nie miałam. Piękna sala, dekoracje na poziomie i extra obsługa, a słyszałam tez opinię, że trzeba uważnie przestudiować umowę podpisaną z nimi. Ale to chyba zawsze trzeba dobrze czytać umowę zanim sie podpisze 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Menu Title