Sala weselna – Pod Jesionem – Dąbrowa Górnicza

Posted · Add Comment

         Lokal, w którym zorganizujemy z powodzeniem nasz wesele. Sala weselna znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta a jednocześnie z daleka od zgiełku miasta. Co ciekawe ze względu na układ dróg bardzo łatwo dojechać do lokalu z takich miejscowości jak Sosnowiec, Będzin czy Katowice. Wnętrze sali utrzymane jest w nowoczesnym stylu, sala jest oczywiście klimatyzowana, jest także bardzo przestronna – podczas jednej uroczystości weselnej może bawić się tutaj nawet 150 osób. Dodatkowym atutem jest znajdujący się tuż przy sali rozległy ogród, gdzie znajdziemy chwilę wytchnienia podczas każdej intensywnej uroczystości. W Domu Przyjęć Pod Jesionem zorganizujemy:

pod_jesionem

 

wesele, komunię, chrzest, szkolenia firmowe i wiele innych imprez.

 

Jesteś właścicielem DOMU WESELNEGO POD JESIONEM? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, pełną ofertę!! Napisz do nas w tej sprawie:

kontakt@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat lokalu weselnego – miałeś/miałaś okazję organizować tutaj wesele lub inną uroczystość? Podziel się opinią na temat lokalu. Formularz znajduje się poniżej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Menu Title