Sala weselna, restauracja BYCINA w Gliwicach

Posted · Add Comment

Dom_weselny-Bycina

        Restauracja co prawda znajduje się w odległości mniej więcej 20 kilometrów od Gliwic, ale z powodzeniem goszczą tu właśnie mieszkańcy Gliwic i okolic. Jeśli poszukujemy ciekawego miejsca na nasze przyjęcie weselne, warto wziąć pod uwagę Restauracje BYCINA. Oprócz gustownie przygotowanych wnętrz otrzymujemy w menu doskonałe dania kuchni Śląskiej i Polskiej. Motto lokalu – ” ma być smacznie i za rozsądną cenę”, czy cena idzie w parze z jakością? Czekamy na Państwa komentarze i opinie dotyczące restauracji BYCINA – byłeś/byłaś w tym  miejscu na weselu – zostaw opinię dla innych osób.

KONTAKT:

Restauracja Bycina
ul. Pyskowicka 20,
44-120 Bycina
tel. 883 900 290
tel. 888 665 143

Jesteś właścicielem DOMU WESELNEGO „BYCINA” w Gliwicach? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, kontakt mailowy, prezentację video, pełną ofertę, a także wypromować Państwa stronę www w internecie! Napisz do nas w tej sprawie:

kontakt@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat lokalu weselnego – miałeś/miałaś okazję organizować tutaj wesele lub inną uroczystość? Podziel się opinią na temat lokalu. Formularz znajduje się poniżej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Menu Title