Sala weselna, Restauracja – PASJA – Rybnik

Posted · 4 komentarze

       Wśród lokali weselnych z terenu Rybnika, na uwagę zasługuje jedna z restauracji mieszczących się w samym centrum miasta. Na samej górze restauracji znajduje się również gustownie urządzona sala weselna. Na pierwszy rzut oka widać już że na wyposażeniu nikt, nigdy nie oszczędzał. Sala wyposażona jest w stylowe, solidne stoły i krzesła, a cale wnętrze utrzymane jest w ciepłej kolorystyce. Na uwagę zasługują także dobrze dobrane i przygotowane ze smakiem dekoracje. Oczywiście można by długo dyskutować na temat położenia lokalu – ścisłe centrum Rybnika, ale tak naprawdę można znaleźć sporo plusów takiego położenia domu przyjęć.  Po pierwsze mamy do dyspozycji gości duży parking, miejsce do spacerów i co najważniejsze w przypadku lokali weselnych wyśmienitą kuchnię. Co równie ważne na samym dole lokalu znajduje się dobrze wyposażona winiarnia,  a to oznacza że wino na naszym weselu będzie naprawdę dobre. Niestety są również minusy restauracji, sali weselnej PASJA w Rybniku. Jeśli planujemy urządzić naprawdę duże wesele (200-300osób), to tutaj będziemy ograniczeni ilością miejsca, lokal bowiem nie należy do najobszerniejszych.

ul. 3-go Maja 7
44-200 Rybnik

Jesteś właścicielem DOMU WESELNEGO PASJA? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, pełną ofertę!! Napisz do nas w tej sprawie:

kontakt@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat lokalu weselnego – miałeś/miałaś okazję organizować tutaj wesele lub inną uroczystość? Podziel się opinią na temat lokalu. Formularz znajduje się poniżej!

4 Responses to "Sala weselna, Restauracja – PASJA – Rybnik"
 1. Michałka napisał(a):

  Szczerze mówiąc to się zastanawiam gdzie oni tam mają salę weselną. Wiem że jest tam winiarnia i restauracja ale o sali na wesele nie słyszałam. Może to nie znajduje się w tym samym miejscu, może ta sala jest gdzies indziej? Przecież oni nawet nie mają sensownego parkingu dla gości weselnych. Wie ktoś coś na ten temat?

 2. Andrzej Woźnica napisał(a):

  Nie wiem kto zamieścił ten opis, ale ostatnie dwa zdania to jakaś pomyłka. Odwołując się do komentarza pana Michała. Restauracja PASJA od 5 lat dysponuje dużą salą weselną ( na 130 osób ). Poza salą weselną ( „Kryształową” ) PASJA dysponuje jeszcze trzema salami ( odpowiednio na 60, 40 i 16 osób ) urządzonymi w różnych stylach. Do tego dochodzi jeszcze winiarnia-pub umieszczona w piwnicy ( zaadoptowane piwnice po starym rybnickim Browarze ), gdzie może spędzić czas ponad 40 osób. Co do parkingu, którego ponoć nie ma to za budynkiem Restauracji-Winiarni PASJA znajduje się parking mogący pomieścić ok. 40 samochodów. Dlatego też proponowałbym przed zamieszczaniem opinii sprawdzić jak to się ma do rzeczywistości- albo chociaż odwiedzić stronę restauracji czy profil na portalu społecznościowym. Pozdrawiam Andrzej Woźnica.

 3. Asiakunc napisał(a):

  Nie wyobrażam sobie wesela w lokalu mieszczącym się w samym centrum Rybnika. Tego typu lokale zwykle zlokalizowane są na obrzeżach miasta, wtedy wesele ma swój klimat. A co do samej Pasji – też nie wiedziałam że można tam zrobić wesele, to miejsce słynie głównie z winiarni, tak mi się przynajmniej wydaje. Ale z drugiej strony – to bardzo fajne miejsce na wieczorną posiadówę 😉

 4. Jarek napisał(a):

  Osobiście uważam iż w Winiarni PASJA można zorganizować całkiem fajne przyjęcie weselne, to jest lokal na poziomie. Eleganckie wnętrza, czystość i porządek, a do tego bardzo dobre jedzenie. Co z tego że lokal jest w centrum Rybnika, dla części osób to może być zaleta. Ja polecam w każdym razie to wmiejsce na wesele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Menu Title