Sala weselna – VILLA BARBARA – Bielsko-Biała

Posted · Add Comment

Villa_Barbara

      Drodzy Narzeczeni serdecznie zapraszamy do przeżycia Waszych chwil w niezapomnianej atmosferze, jaką zapewni Villa Barbara w Jaworzu. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa ten jedyny, dzień… Do dyspozycji oddajemy stylową Restaurację, która jest w stanie pomieścić maksymalnie 120 osób oraz foyer jako salę taneczną. Dla tych z Państwa, którzy pragną nowatorskiej formy przyjęcia, proponujemy jego organizację w Ogrodach Villa Barbara. Namiot plenerowy dla 100 osób z parkietem do tańca, altana grillowa oraz własny park nadadzą przyjęciu wyjątkowy nastrój, który na długie lata pozostanie w pamięci Państwa i wszystkich Gości. Rozległy teren zielony, który posiadamy, a także graniczący z nim Park Zdrojowy Jaworza mogą stać się ciekawym plenerem na sesje zdjęciowe Pary Młodej.
 

KONTAKT:

Villa Barbara Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Sp. z o.o.
ul. Wczasowa 171 43-384 Jaworze k/Bielska-Białej
tel. 33 817-23-00
fax 33 817-21-71

————————————————————————————————————————————————————–

Jesteś właścicielem DOMU WESELNEGO „VILLA BARBARA” w Bielsku-Białej? Chciałbyś poszerzyć ofertę swojej firmy? Możemy dołączyć zdjęcia, dane mailowe, adres strony internetowej, kontakt mailowy, prezentację video, pełną ofertę, a także wypromować Państwa stronę www w internecie! Koszt – 99zł netto na rok! Napisz do nas w tej sprawie:

kontakt@slubny-poradnik.pl

Zapraszamy również do dodawania opinii na temat lokalu weselnego – miałeś/miałaś okazję organizować tutaj wesele lub inną uroczystość? Podziel się opinią na temat lokalu. Formularz znajduje się poniżej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Menu Title